Знайдіть найменше значення функції y = x² + 8x + 13​


Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Виділимо повний квадрат:

y=x^2+8x+16-3=(x+4)^2-3

Вираз під коренем буде найменшим (нулем), коли x=-4. Тоді значення функції дорівнюватиме -3.