Знайти суму перших пятнадцяти членів арифметичної прогресії (an) якщо a1 =6, a15 =20


Ответы на вопрос

Отвечает Богданович Леонид.

Ответ:  195.

Объяснение:

Дано. a1 =6, a15 =20.  Знайти S15.

Решение.

Sn=n(a1+an)/2.

---------------

S15 = 15(6+20)/2 = 15*26/2 = 195.