Число 4 є коренем рівняння х квадрат +ax-24=0 Знайти значення а і Другий корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Годов Никита.

Ответ:

Объяснение:

X²+ax-24=0

підставляю число 4 для обчислення a

4²+a*4-24=0

16+4a-24=0

4a-8=0

4a=8  // : 2

a=2

обчислюю другий корінь рівняння після теореми Вієта

x1*x2=-24

4*x2=24  // : 4

X2=-6

OTBET:значення а=2 ;Другий корінь рівняння x2=-6