Знайти суму п'яти членів геометричної прогресії якщо b7=19,2 g=2


Ответы на вопрос

Отвечает Капитонова Лиза.

Ответ:

9,3

Объяснение:

bn=b1*g^(n-1); b7=b1*g^6

b1=b7/g^6

b1=19,2/2^6=19,2/64=0,3

Sn=b1(g^n - 1)/(g-1)

S5=0,3 * (2^5  - 1)/ (2-1)=0,3 * (32-1)=0,3*31=9,3