Знайти проміжки зростання і спадання функції f(x)=x²-2x​


Ответы на вопрос

Отвечает Shahbazyan Arsen.

Ответ:

зростання [-1;∞]

спадання[-∞;-1]

Объяснение:

f(x)+1=x²-2[+1

f(x)+1=(x-1)²

f(x)=(x-1)²-1