Поїзд їхав 2 години зі швидкістю 126,5 км/год. і 4 години зі швидкістю 135,2 км/год. Знайди

середню швидкість поїзда на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Салина Диана.

Ответ:

132,3

Объяснение:

126,5*2=253(км)

135,2*4=540,8(км)

253+540,8=793,8(км)

4+2=6(год)

793,8:6=132,3