4.Дано вибірку 2,4,4,4,5,7,7,9,9,12. Знайти її моду,медіану та середнє значення. Допоможіть будь

ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Копич Дмитрий.

Ответ:

(2+4+4+4+5+7+7+9+9+12)÷10=6.3 - середнє значення

мода 4

медіана 7 і 9

Отвечает Путяк Саша.

Ответ:

Мода - 4

Медіана - 5+7/2=6

Сер.знач. - 63/10=6,3

Объяснение: