одна із сторін трикутника на 9 см більша за другу а площа трикутника дорівнює 36 квадратних см

Знайти периметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кариночка.

Ответ: 18

Объяснение: нехай одна сторона - х, тоді друга сторона 9+х;

х × x × х+9 = 36

х³ = 36-9

х³ = 27

х = 3

х + 9 = 3+9= 12 (см)

P = 3+3+12= 18 (см)