Чому дорівнює сума нескінченної геометричної прогресії, перший член якої b1=18, а знаменник q=⅔?


Ответы на вопрос

Отвечает Чупрун Илья.

S=b1/(1-q)

S=18/(1-2/3)=18*3=54