Яка точка належить графіку функції у = 2х - 1 а)( 2; 3 ) б)(-1; 3 ) в)( 0; 1 ) г)( 1; -1 )


Ответы на вопрос

Отвечает Исакова София.

Ответ:

а)(2;3)

Объяснение:

3=2*2-1

3=3

3=2*(-1)-1

3≠-3

1=2*0-1

1≠-1

-1=2*1-1

-1≠1