Вкажіть всі корені рівняння9x-72√x​=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Ответ:

0 ; 64

Объяснение:

9х-72√х =0

-72√х= -9х |÷(-9)

8√х=х

64х=х²

64х-х²=0

х(64-х)=0

1)х=0 ; 2)64-х=0

1)х=0 ; 2)х=64

Ответ : 64 ; 0.