1 Знайдіть загальний вигляд первісних для функції: а) f(x) = x5 + 2x; б) f(x) = sin x.


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Объяснение:

а)

\int {f(x)} \, dx = \int (x^5+2x)\, dx=\int x^5\, dx + \int 2x\, dx=\\=\frac{x^6}{6}+\frac{2x^2}{2}+C=\frac{x^6}{6}+x^2+C

б)

\int sinx\, dx = -cosx +C