СРОЧНО Чому дорівнює кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції у=16/х у точці з абсцисою х =

-2.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:    k= -4 .

y=\dfrac{16}{x}\ \ ,\ \ \ x_0=-2\\\\k=y'(x_0)\ \ ,\ \ y'(x)=-\dfrac{16}{x^2}\ \ ,\ \ \ k=y'(-2)=-\dfrac{16}{(-2)^2}=-\dfrac{16}{4}=\boxed{-4}