Першого дня магазин продав 64 і 3 кг картоплі а другий 78 кг скільки в середньому картоплі продав

магазин протягом цих двох днів

Ответы на вопрос

Отвечает Левакин Игорь.

Ответ:

72,5 кг

Объяснение:

64+3=67

67+78=145

145/2=72.5 кг