Пожалуйста СРОЧНО Скільки років батькові і синові, якщо 8 років тому батько був у 8 разів старшим

за сина, а 5 років тому – у 5 разів? Скласти систему рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Данил.

Ответ:(40;12)

Объяснение:

1.{8(y-8)=x-8

{5(y-5)=x-5

2.{ 8y-64=x-8

{ 5y-25=x-5

3.{8y-x=56

{5y-x=20|×(-1)

4.8y-x=56

-5y+x= -20

3y= 36

y= 12

5. 8×12-x=56

y= 12

-x= -40

y=12

Отже,(40;12) - розв'язок системи

Должно быть правильно