Скільки коренів має квадратне рівняння 2x²-3x-1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Заварзина Эвелина.

Ответ:квадратне рівняння має 2 корені

Объяснение:

2х^2-3х-1=0

a=2 b=3 c=1

D=b^2-4ac

D=3^2-4•2•1=9-8=1

x1=-b-√D/2a=-3-√1/2•2=-4/4=-1/1=-1

x2=-b+√D/2a=-3+√1/2•2=-2/4=-1/2