4(3б.). Розв'яжіть систему рівнянь методом додавання:x — 4y = 11,6х + 7y = 4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Тимур.

x-4y=11 |*-6

6x+7y=4

-6x+24y=-66

6x+7y=4

-6x+24y+6x+7y=-66+4

-6x і +6x скорочуються

31y=-62

y=-2

x-4y=11

x-4*(-2)=11

x+8=11

x=11-8

x=3

Відповідь : (3;-2)