Знайдіть найбільший від'ємний корінь рівняння cos2х+10cosх-11=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Алёна.

2соs²x-1+10cosx-11=0

2cos²x+10cosx-12=0

cosx=t

2t²+10t-12=0

t²+5t-6=0

t1=-6

t2=1

cosx=-6 - нет решений

cosx=1

x=2Пn, nєZ