Батькові й дідусеві разом 111 років. Скільки років кожному з них, якщо батько удвічі молодший, ніж

дідусь. Зробіть будь ласка системою СРОЧНО!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Нехай батькові x років, дідусеві y років. За умовою задачі маємо систему рівнянь:

\left \{ {x+y=111,} \atop {y=2x;}} \right. \\\\x+2x=111,\\3x=111,\\x=37.\\\\y=2x=2*37=74.

Отже, батькові 37 років, а дідусеві 74 роки.

Відповідь: батькові 37 років, а дідусеві 74 роки.

Отвечает Журов Саша.

Ответ:

Батькові - 37

Дідусеві - 74

Объяснение: