Скільки чотирицифрових парних чисел можна скласти з цифр 0,1,2,3,4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Глотова Ульяна.

Формула розміщення = A k/n = n!/(n-k)!
n = 6 (шість чисел)
k = 4 (чотирицифрові числа)
A 4/6 = 6!/(6-4)! = 1*2*3*4*5*6/2!= 1*2*3*4*5*6/1*2*3= 4*5*6=120