Розв’язати рівняння, розклавши його ліву частину на множники. x³ - 9x = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Олег.
Х3-9х=0
х(х2-9)=0
х(х-3)(х+3)=0

х=0


х-3=0
х=3


х+3=0
х=-3


Ответ: 0; +3; -3

Удачи☺️❤️
Отвечает Bai Anastasia.

Ответ:

Объяснение:

x³ - 9x = 0

х(х-3)(х+3)=0

х=0

х=3

х=-3