Один із катетів прямокутного трикутника дорівнює 5 см, а гіпотенуза 13 см. Знайдіть другий катет

цього трикутника.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиев Рашид.

Ответ:

a - невідомий Катет

a=√13²-5²=√169-25=√144=12 a=12 см