Функція задана формулою F (x) =x2/(√x+1). Тоді f(9) дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Абдуали Айдос.

Ответ:

324

Объяснение:

если f(9), то х=9, тогда f(9)=9^2*(корень9+1)=81*4=324.