Знайдіть восьмий член та суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії,якщо а1=9,d=-2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Михаил.

восьмой член = 9 - 2*7= -5

двадцатый = 9 - 2*19 = -29

сумма = ((9-29)*20):2=-20*20:2=  -200