Знайдіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x^2+3x-8 яка паралельна прямій y=9x-1


Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.

y=9x-1⇒ k=9

f`(x₀)=9

f`(x)=2x+3

f`(x₀)=2x₀+3

2x₀+3=9

x₀=3

f(x₀)=(3)^2+3·3-8=10

y-10=9(x-3)

y=9x-17