8x-y=10 графік роботи


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Ярослав.

Ответ:

y=8x-10-лирейная функция, график-прямая

Объяснение:


Отвечает Косик Анастасія.

Ответ:

Підставимо точку x=2 в рівняння:

y=8x-10=8*2-10=6 ≠-6 не належить прямій

2. x=1 y=8-10=-2 ≈2 не належить прямій

3. x=-2 y=-2 * 8-10=-26≠-8 не належить прямій

Объяснение: