3.Знайдіть суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії, якщо а5=-0,8; а6 =-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Коршков Даня.

Ответ:

d=a6-a5=-2+0,8=-1,2; a1=a5-4d=-0,8-4*(-1,2)=4

S20=((2a1+19d)/2)*20=-148

Объяснение: