Чому дорівнює сума всіх натуральних чисел, менших від 200, які кратні 7?​


Ответы на вопрос

Отвечает Модник Слава.

Відповідь:

Пояснення:

7, 14, ..., 196 - арифмет. прогрессия

an = a1 +d (n-1)

196 = 7 +7(n-1) ;   7n =196;   n = 16

S₁₆ = (2*7+7*15)*16/2 = 952