Одна з діагоналей ромба доровніє 16 см а його 10 см знайдіть довжину другої діагоналі


Ответы на вопрос

Отвечает Веткова Влада.

Ответ:

12 см

Объяснение:

a=10, d₁=16, d₂=?

4a²=d₁²+d₂²

d₂²=4a²-d₁²=4·10²-16²=400-256=144=12²

d₂=12