Терміново пж алгебра 7 клас 1)розкрийте дужки1. 2(х-3у + 4z)2.-0,4 (-5 + 1,5у)2) зведіть подібні

доданки1. 4а + 9а - 18а + а2. 1,2а - а + b - 2,1b​

Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.

Ответ:

1)2х-6у+8z

2)2-0,6y

3)-4a

4)0,2a-1,1b

Объяснение:

1)2х-2×3у+2×4z=2x-6y+8z

2)-0,4x(-5)-0,4×1.5y=2-0,6y

3)4a+9a-18a+1a=(4+9-18+1)a=-4a