Знайдіть суму всіх цілей розв'язків нерівності 0<10+x<2-3x на проміжку [-10;10]​


Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

-42

Объяснение:

0-10} \atop {x+3x\left \{ {{x>-10} \atop {4x\left \{ {{x>-10} \atop {x-10

x \in Z,\; \; \; x\in[-10;10]

x\in (-10;-2)

Сумма целых чисел из данного промежутка равна:

-9+(-8)+(-7)+(-6)+(-5)+(-4)+(-3) = -42