Запишіть одночлен у стандартному степені. Назвіть коефіцієнт утвореного одночлена -8x * 5x³​


Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

Ответ:

коефіцієнт     - 40

Объяснение:

-8x * 5x³​= -8*5*x*x³= -40 x¹⁺³= - 40 x ⁴