В ящику лежать 20 однакових на дотик куль. З них 12 білих і 8 чорних. Навмання виймають одну кулю.

Яка ймовірність того, що вона виявиться білою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Мирослава.

Ответ:

Объяснение:

12/20=6/10=0.6 ймовірність того, що вона виявиться білою