Дві сторони трикутника 7м і 9 м, а кут між ними дорівнює 60 градусів. Знайдіть третю сторону​


Ответы на вопрос

Отвечает Касаткин Слава.

Ответ:

Объяснение:

√7²+9²-2*7*9сos60=√130-126*0.5=√130-63=√67=8,2 см

Отвечает Филатова Настя.

Відповідь: \sqrt{67}м

Пояснення:7^{2} +9^{2}-2·7·9·cos60°=49+81-2·7·9·0,5=67 \sqrt{67}м