Укажіть кількість коренів рівняння х(х-3) (х+4)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Белокопытов Артём.

Ответ:

х=0   х=3    х=-4

Объяснение:

х(х-3)(х+4)=0

х=0     х-3=0     х+4=0

           х=3        х=-4