8 Спростіть вираз і обчисліть його значення при заданому зна- ченні змінної: (x-3)(х2 + 3x

+9)-х(х-3)(х+3) + 27, якщо x=-10; X​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Денис.

Объяснение:

(x-3)(x^2+3x+9)-x*(x-3)*(x+3)+27=(x-3)(x^2+3x+3^2)-x*(x^2-9)+27=\\=x^3-3^3-x^3+9x+27=-27+9x+27=9x=9*10=90.