Площа прямокутника дорівнює 42см² а його периметр 26см.Знайдіть сторони прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Цухишвили Кирилл.

Объяснение:

Дано

S=42см²

Р=26см

Найти

a=?

b=?

Решение

S=a×b; 42=a×b

P=2×(a+b);

26=2×(a+b)

13=a+b

a=13-b

42=(13-b)×b

42=13b-b²

b²-13b+42=0

D=169-168=1

b1=(13+1)÷2=7см

b2=(13-1)÷2=6см

a1=13-7=6см

а2=13-6=7см

Ответ: 6см и 7см