Периметр прямокутника дорівнює 34 см, а його площа - 42 см2, знайти сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Годяев Данил.

Ответ:

сторони прямокутника дорівнюють 3см и 14см

Объяснение:

нехай одна сторона прямокутника - х см

друга сторона -у см

складемо рівняння :

х*у=42

2х+2у=34 - розділимо обидві частини на 2

х+у=17

виразимо х через у

х=17-у

підставимо в перше рівняння

(17-у)*у=42

17у-у^{2}=42

у^{2}-17у+42=

D=b^{2}-4ac==17^{2}-4*42=289-168=121=11^{2}

у1=(17-11)/2=3           x1=42/3=14

y2=(17+11)/2=14        x2=42/14=3