Розкладіть на множники та знайдіть значення виразу: (m – 2)2 + m2 – 4, якщо m = 102


Ответы на вопрос

Отвечает Марьянинов Миша.

Ответ:

Объяснение:

(m-2)²+m²-4=m²-4m+4+m²-4=2m²-4m

2m(m-2)=2*102*(102-2)=204*100=20400