A2+ab-5a-5b, Якщо a = 6,6, b = 0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Моршинина Даша.
Відповідь: Виносимо з а²+ab літеру a, а з 5а-5b мінус п'ять. А(а+b) - 5(a+b) далі групуємо: (А-5)*(а+b)=(6,6*5)(6,6+0,4)=33*7=231.
Пояснення:
Можливо десь не так. Перевіриш