Для яких значень аргументу значення функції у =x² – 4|x| дорівнюють нулю?СРОЧНОО!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Романченко Алиса.

Приравняем функцию к нулю и решим уравнение.x^2-4|x|=0~\Leftrightarrow \left [ \begin{array}{ccc} x^2-4x=0,~x\geq 0 \\\\ x^2-4\cdot(-x)=0,~x

\Rightarrow \left [ \begin{array}{ccc}\left [ \begin{array}{ccc} x=0 \\\\ x=4\end{array}\right\\\\  \left [ \begin{array}{ccc} x=0 \\\\ x+4=0 \end{array}\right\end{array}\right\Rightarrow \left [ \begin{array}{ccc}\left [ \begin{array}{ccc} x=0 \\\\ x=4\end{array}\right\\\\  \left [ \begin{array}{ccc} x=0 \notin x