Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -4; 2; -1 .....


Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Елизавета.

Объяснение:

-4;\ 2;\ -1;\ ...\ \ \ \ S=?\\q=\frac{b_2}{b_1}=\frac{2}{-4}=-\frac{1}{2} .\\ q=-\frac{1}{2} .\\ S=\frac{b_1}{1-q} =\frac{-4}{1-(-\frac{1}{2} )}=-\frac{4}{1+\frac{1}{2} }=-\frac{4}{\frac{3}{2}} =-\frac{8}{3}  =-2\frac{2}{3}.

Ответ: S=-2²/₃.