Знайдіть суму всіх від'ємних членів арифметичної прогресії. -6,2; -5,9; -5,6; ....


Ответы на вопрос

Отвечает Стрелков Дмитрий.

Объяснение:

-6,2;\ -5,9;\ -5,6;\ ...\\d=a_2-a_1=-5,9-(-6,2)=-5,9+6,2=0,3.\\a_n=a_1+(n-1)*d < 0\\-6,2+(n-1)*0,3 < 0\\-6,2+0,3n-0,3 < 0\\-6,5+0,3n < 0\\0,3n < 6,5\ |:0,3\\n < 21,6667\ \ \ \ \Rightarrow\\n=21.\\S_{21}=\frac{2*(-6,2)+(21-1)*0,3}{2}*21=\frac{-12,4+20*0,3}{2}*21=\frac{-12,4+6}{2}*21=\\=\frac{-6,4}{2}*21=-3,2*21=-67,2.

Ответ: S₂₁=-67,2.