ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!!!!! При яких значеннях x числа x - 1, x + 1, 5x - 1 є послідовними членами

геометричної прогресії? Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Жилкин Витя.

Ответ:

Объяснение:

При яких значеннях x числа x - 1, x + 1, 5x - 1 є послідовними членами геометричної прогресії? Знайдіть ці числа

\displaystyle\\\frac{x+1}{x-1} =\frac{5x-1}{x+1} ;~~(x+1)^2=(x-1)(5x-1)\\\\x^2+2x+1=5x^2-5x-x+1\\5x^2-6x-x^2-2x=0\\4x^2-8x=0\\4x(x-8)=0\\\\1)~x=0;~~-1;1;-1\\\\2)~x=2;~~1;3;9\\\\Otvet:\boxed{-1;1;-1}~~~~~~\boxed{1;3;9}