Знайти значення х за яких послідовність х+1;3х;6х є геометричною прогресію​


Ответы на вопрос

Отвечает Асауленко Вячеслав.

свойство геометрической прогрессии
Xn-1*Xn+1=Xn*Xn
(3x)^2=6x*(x+1)
9x^2=6x^2+6x
3x^2=6x
3x=6
x=2

3;6;12