Знайдіть b4 у геометричній прогресії bn якщо b1=-5 q= 0.2​


Ответы на вопрос

Отвечает Амиржан Алишер.

Ответ:

b4= b1×q^3. b4=(-5)×(0,2)^3=(-5)×0,008=-0,04