Знайдіть суму нескінченно спадної геометричної прогрсії (bn), перший член якої дорівнює 24, а

знаменник дорівнює -0,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Коровина Настя.

Объяснение:

b_1=24\ \ \ \ \ q=-0,5\ \ \ \ \ S=?\\S=\frac{b_1}{1-q} =\frac{24}{1-(-0,5)}=\frac{24}{1+0,5}=\frac{24}{1,5}=16.\\ S=16.

Ответ: S=16.