Чи є число 214 членом арифметичної прогресії 6; 14; 22? В разі позитивної відповіді вкажіть його

номер

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Олег.
Ответ:

Объяснение:
Перший член =6
Другий =14
d(різниця прогресії)=14-6=8
А1+d(n-1)=an
6+8(n-1)=214
6+8n-8=214
8n=214-6+8
8n=216
n=27
Отвечает Иванченко Халле.

Відповідь: 27

Пояснення:

розв'язання завдання додаю