Знайдіть перший член і різницю арифметичної прогресії 28;26;24


Ответы на вопрос

Отвечает Заикин Андрей.

Ответ:

перший член 28

різниця  -2

Объяснение:

a_1=28; a_2=26; a_3=24

перший член a_1=28;

різниця d=a_2-a_1=26-28=-2