Знайдіть перший член нескінченоі геометричної прогресії , сума якої дорівнює 63,а знаменник

дорівнює 4,9

Ответы на вопрос

Отвечает Ходыкина Евгения.

S=b1/(1-q)

63=b1/(1-4,9)

63=b1/(-3,9)

b1=63*(-3,9)

b1=-245.7.